neler oluyor hayatta

seni de kendim gibi ihmal ediyorum gnlük,belki kırgınsın bana.. bak burası ikimize özel bi mekan kimse girmiyor aramıza.sana haberlerim var.zaman ilerledikçe bişeyler eklenip bişeyler çıkartılıyor hayattan.

inşallah haziran sonu nişanım var günlük..bunu yzmak bile çok garip geliyor bana.neyse..

alperle durumlar bi iyi bi kötü garip ketum kıskançlıkları vurdumduymaz savurgan harcamaları ama sevecen bi kalbi ve tatlı ama bi o kadar da sivri bi dili var.biz bu adamla nişanlanıyoruz günlük.. ev bile bakıyoruz

 

hayat işte..çıktım eski işimden bi mağaza işine bi de modelhane işine soyundum iyi mi..mağaza açıldı açılacak paralar suyunu çekiyor..benimde acilen modelhaneyi açmam lazım..

şifa vazgeçti benimle iş yapmaktan..kendi açısından haklı kız bişi diyemem..ben bakalım bi başıma ne kadar yapabileceğim ama anlatması güç içimde böyle bi rahatlık var sanki rayındaymış herşey gibi..

vurdumduymazlık gibi geliyo söyleyince ama öyle değil..şu an attığım tohumlar seneye ağaç olacaklar meyve verecekler gibi hissediyorum. inşallah hislerimde yanılmam.

Allahım ben Leyla sana kul olabilme keyfiyetinde olmayan aciz..bişeyler yapmaya çalışıyorum..neden? biyerlere imzamı bırakabilir miyim? evet dünya hiçbirimize kalmayacak ama izimiz dünyaya kalabilir mi?

haır öldükten sonra gübre olup bi ağaç yeşertmekten bahsetmiyorum..geride bir leyla ismi kalsın  adı aşk hikayelerinde geçen leyla değil belki ama bi isim yine de..

neyim ki bi isim sürüklenecek benden sonra diyorum..ben bi edison değilim bi einstein değilim bi fuzuli de değilim..iskender pala ya da ne bileyim angelina jolie de değilim..

sahi neyim ben?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !